SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 369 290 Kč
(131 257 Kč / m²)
Prodej
2+1
79 m²
Rua da Seca do Bacalhau, Vila Nova de Gaia

místnosti2+1
plocha79 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

2 Bedroom flat of 79sqm and balcony of 16sqm, next to the beach, in Vila Nova de Gaia The Sal D'Ouro Collection Development is located next to Lavado...

Ostatní
Stáří nabídky: 183 dní
Aktualizováno: 56 dní

Lokalita

Rua da Seca do Bacalhau, Vila Nova de Gaia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Castelhana