SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
33 754 832 Kč
(135 019 Kč / m²)
Prodej
5+1
250 m²
Cais do Cavaco, Vila Nova de Gaia

místnosti5+1
plocha250 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

5 Bedroom flat with 250sqm, outdoor area of 101sqm and parking space, inserted in the most recent residential project to be born on the banks of the D...

Ostatní
Stáří nabídky: 183 dní
Aktualizováno: 22 dní

Lokalita

Cais do Cavaco, Vila Nova de Gaia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Castelhana