Výpis nabídek
15
15
15
6 689 258 Kč
(82 583 Kč / m²)
Prodej
2+1
81 m²
Rua do Outeiro, Vila do Conde
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
81 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Gião Park is your new residential development in Gião, Vila do Conde.
Featuring green areas, excellent sun exposure and high construction quality. Co...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
73 dní
Aktualizováno:
63 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua do Outeiro, Vila do Conde
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
CENTURY 21 Arquitectos
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Arquitectos
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce