SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 221 071 Kč
(64 458 Kč / m²)
Prodej
3+1
81 m²
Rua da Alegria, Viana do Castelo

místnosti3+1
plocha81 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Dieses fantastische Apartment mit zwei Schlafzimmer befindet sich in Praia da Amorosa in Viana do Castelo. In dieser Wohnung wurden hochwertige Materi...

Ostatní
Stáří nabídky: 494 dní
Aktualizováno: 493 dní

Lokalita

Rua da Alegria, Viana do Castelo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Paulo Sérgio Propriedades