Výpis nabídek
18
18
18
6 883 855 Kč
(70 243 Kč / m²)
Prodej
2+1
98 m²
Rua 5 de Outubro, Valongo
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
98 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
IMÓVEL ARRENDADO ATÉ MARÇO 2026 Apartamento T2 com uma área total de 98 m2, situado na freguesia de Ermesinde. O imóvel está localizado próximo à z...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
D - Méně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
7 dní
Aktualizováno:
7 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua 5 de Outubro, Valongo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.