SUPA24
Dům a okolí; výhled
Dům a okolí; výhled
Ostatní
6 856 531 Kč
(65 300 Kč / m²)
Prodej
2+1
105 m²
Rua das Agras Novas, Valongo

místnosti2+1
plocha105 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Discover this charming 2-bedroom apartment in the heart of Ermesinde, Valongo, priced at 282,000. With a generous area of 126m², this property offers ...

Ostatní
Stáří nabídky: 71 dní
Aktualizováno: 17 dní

Lokalita

Rua das Agras Novas, Valongo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Arquitectos