SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
15 787 868 Kč
(99 923 Kč / m²)
Prodej
3+1
158 m²
Avenida João Vaz e Silva, Vagos

místnosti3+1
plocha158 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Three-bedroom duplex apartment, currently under construction, located in Praia da Vagueira. Located on the third floor of a modern building with an el...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Avenida João Vaz e Silva, Vagos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Predimed