SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 257 243 Kč
(122 691 Kč / m²)
Prodej
1+1
51 m²
Rua 4, Vagos

místnosti1+1
plocha51 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Discover the comfort and elegance of this one-bedroom apartment located in the prestigious Boa Terra Apartments development. This space stands out for...

Parametry

Vygenerováno z AI

Dřevěná podlahaDlažbaVysoké stropyZabezpečeníKuchyňské spotřebiče

Ostatní
Stáří nabídky: 181 dní
Aktualizováno: 35 dní

Lokalita

Rua 4, Vagos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Predimed