SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 322 837 Kč
(93 844 Kč / m²)
Prodej
3+1
110 m²
Rua Cabanas da Armação, Tavira

místnosti3+1
plocha110 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Fantástico Apartamento T2 ou T3 Localizado a curta distância das praias de Cabanas de TaviraVende-se apartamento T2, em construção, a cerca de 100 met...

Ostatní
Stáří nabídky: 496 dní
Aktualizováno: 495 dní

Lokalita

Rua Cabanas da Armação, Tavira
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ITHLUX - New Real Estate Concept