SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
13 356 229 Kč
(188 116 Kč / m²)
Prodej
2+1
71 m²
Tavira

místnosti2+1
plocha71 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This spectacular development comprises 31 autonomous fractions, consisting of T2 and T1 apartments, with bedrooms with built-in wardrobes, distributed...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Tavira
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

RealtyOneGroup Sucesso