SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 324 390 Kč
(105 406 Kč / m²)
Prodej
2+1
60 m²
Avenida do Brasil, Sintra

místnosti2+1
plocha60 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Identificação do imóvel: ZMPT588753

Apresentamos este excelente apartamento T1 em São Marcos, ideal para quem procura conforto, funcionalidade e uma ...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Avenida do Brasil, Sintra
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZOME Lisboa Restelo