SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 862 064 Kč
(73 668 Kč / m²)
Prodej
2+1
66 m²
Rua Eça de Queiroz, Sintra

místnosti2+1
plocha66 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

IMÓVEL OCUPADO | NÃO DISPONÍVEL PARA VISITAS Apartamento T2 com uma área de 66 m2, situado em Rio de Mouro, Sintra. Zona residencial tranquila e bem...

Ostatní
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rua Eça de Queiroz, Sintra
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Domus RS | Mediação Imobiliária