SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 272 062 Kč
(72 093 Kč / m²)
Prodej
2+1
87 m²
Avenida Cidade de Lisboa, Sintra

místnosti2+1
plocha87 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

2-bedroom apartment with a total area of 87 m2, located in São Marcos, in the municipality of Sintra.~~Privileged location next to Av. Cidade de Lisbo...

Ostatní
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Avenida Cidade de Lisboa, Sintra
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Domus RS | Mediação Imobiliária