SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
13 368 080 Kč
(183 124 Kč / m²)
Prodej
Atypický
73 m²
Avenida André Jordan, Sintra

místnostiAtypický
plocha73 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Exclusive 1 bedroom flat with suite, inserted in a reference condominium, where comfort, privacy and connection to nature are in perfect harmony.
With...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaOtevřený obývací prostorSamostatné wcChodbaVýhledZabezpečeníDřevěná podlaha

Ostatní
Stáří nabídky: 20 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Avenida André Jordan, Sintra
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Viver nas Ondas - Mediação Imobiliária