SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
26 741 350 Kč
(161 092 Kč / m²)
Prodej
Atypický
166 m²
Alameda do Aqueduto, Sintra

místnostiAtypický
plocha166 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

4 bedroom flat with 166 m², balcony of 66 m², storage room and 2 parking spaces, inserted in a new development to be born in Belas Clube de Campo, ins...

Ostatní
Stáří nabídky: 26 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Alameda do Aqueduto, Sintra
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dils Portugal