SUPA24
Obývací pokoj; krb, dřevěná podlaha, přirozené světlo
Kuchyně; kuchyňské spotřebiče, dlažba
Kuchyně; kuchyňské spotřebiče, dlažba, přirozené světlo
8 390 307 Kč
(64 048 Kč / m²)
Prodej
3+1
131 m²
Avenida da Via Láctea, Sintra

místnosti3+1
plocha131 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Tipologia; T3 Área bruta privativa: 131sqm Área bruta dependente; 15,78sqm Apartamento T3 com varandas Sala 25,90sqm com recuperador de calor, varand...

Ostatní
Stáří nabídky: 67 dní
Aktualizováno: 51 dní

Lokalita

Avenida da Via Láctea, Sintra
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

SAFTI