SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 695 640 Kč
(62 553 Kč / m²)
Prodej
4+1
155 m²
Rua das Violetas, Sintra

místnosti4+1
plocha155 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

I present this apartment T4 Duplex in Rinchoa, Rio de Mouro. A property with enormous potential, located in a very quiet area and close to all kinds o...

Ostatní
Stáří nabídky: 71 dní
Aktualizováno: 36 dní

Lokalita

Rua das Violetas, Sintra
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Predimed