SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 053 840 Kč
(87 084 Kč / m²)
Prodej
2+1
81 m²
Avenida Maria Lamas, Sintra

místnosti2+1
plocha81 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This property is a three-bedroom apartment, located in a residential area of Serra das Minas, characterized by its proximity to a variety of retail sp...

Ostatní
Stáří nabídky: 70 dní
Aktualizováno: 42 dní

Lokalita

Avenida Maria Lamas, Sintra
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Predimed