SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
15 315 500 Kč
(151 639 Kč / m²)
Prodej
Atypický
101 m²
Rua A, Sines

místnostiAtypický
plocha101 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento T2+1 , construção nova, com uma área bruta privativa de 101 m2, deck e piscina na com vista mar.
Esta unidade encontra-se inserida no cond...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Rua A, Sines
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dils Portugal