SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 412 499 Kč
(89 643 Kč / m²)
Prodej
Atypický
105 m²
Rua Luis de Camões, Sines

místnostiAtypický
plocha105 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

2-Zimmer-Wohnung im mit mittel- bis hoher Ausstattung, Balkon, Abstellraum und Tiefgarage. In einer dynamischen, anspruchsvollen, modernen, sauberen u...

Ostatní
Stáří nabídky: 24 dní
Aktualizováno: 24 dní

Lokalita

Rua Luis de Camões, Sines
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

A.J.L.VAZ SERVICOS UNIPESSOAL LDA