SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 143 957 Kč
(99 317 Kč / m²)
Prodej
Atypický
82 m²
Rua Vasco da Gama, Silves

místnostiAtypický
plocha82 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Armação de Pêra T1 Semi-New with Pool and Garage
Semi-new 1-bedroom apartment with very generous areas, located in a pleasant condominium with swimmin...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Rua Vasco da Gama, Silves
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Algarspot