SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 037 837 Kč
(79 975 Kč / m²)
Prodej
Atypický
88 m²
Rua Vasco da Gama, Silves

místnostiAtypický
plocha88 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Renovated 3-Bedroom Apartment with Private Rooftop 140m from the Beach - Armação de Pêra
We present this fully renovated 3-bedroom apartment, which st...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Rua Vasco da Gama, Silves
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Algarspot