SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
12 281 464 Kč
(112 674 Kč / m²)
Prodej
3+1
109 m²
Rua António Aleixo, Silves

místnosti3+1
plocha109 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

BARLAVENTO VILLAGE / 3-Bedroom Apartment in Armação de Pêra - New Development / Algarve If you are looking for a modern apartment in the Algarve, clos...

Parametry

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorPřirozené světloVysoké stropyModerní stylPo rekonstrukci

Ostatní
Stáří nabídky: 14 dní
Aktualizováno: 14 dní

Lokalita

Rua António Aleixo, Silves
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Around The Sun