SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 973 649 Kč
(113 337 Kč / m²)
Prodej
2+1
88 m²
Rua da Sardinha, Silves

místnosti2+1
plocha88 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

Luxury 2-Bedroom Apartment Just 300 Metres from the Beach in the Algarve Rare Opportunity in Armação de Pêra If you are looking for a modern apartment...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

PodlažíOtevřený obývací prostorDřevěná podlahaPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

Rua da Sardinha, Silves
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Around The Sun