SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 192 433 Kč
(58 419 Kč / m²)
Prodej
Atypický
106 m²
Rua Nova da Boavista, Silves

místnostiAtypický
plocha106 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Introducing this excellent 3-bedroom duplex apartment, located in a quiet area of ​​Enxerim, ideal for those seeking comfort, space, and quality of li...

Ostatní
Stáří nabídky: 31 dní
Aktualizováno: 31 dní

Lokalita

Rua Nova da Boavista, Silves
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KW Flash Algarve Barlavento