SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 172 503 Kč
(52 248 Kč / m²)
Prodej
2+1
99 m²
Rua Farol da Azeda, Setúbal

místnosti2+1
plocha99 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

IMÓVEL ARRENDADO ATÉ JULHO DE 2025 Apartamento T2 com uma área de 114 metros quadrados, situado em São Sebastião, na cidade de Setúbal. Localizado e...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Rua Farol da Azeda, Setúbal
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Salt Bay