SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
12 519 814 Kč
(98 581 Kč / m²)
Prodej
3+1
127 m²
Rua Nossa Senhora do Cais, Setúbal

místnosti3+1
plocha127 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

T2 Exclusivo com Vista para Tróia
Este sofisticado apartamento T2 (3 assoalhadas), localizado em zona privilegiada de Setúbal.
Com uma área bruta de...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledDřevěná podlahaKuchyňské spotřebičeZabezpečeníPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 15 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Rua Nossa Senhora do Cais, Setúbal
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

iad Portugal