SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
12 279 032 Kč
(99 024 Kč / m²)
Prodej
Atypický
124 m²
Avenida do Alentejo, Setúbal

místnostiAtypický
plocha124 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

3 bedroom flat with 124 sq m, balconies of 29 sq m, 2 parking spaces and storage room, inserted in a new private condominium to be born in Setúbal, a ...

Ostatní
Stáří nabídky: 20 dní
Aktualizováno: 20 dní

Lokalita

Avenida do Alentejo, Setúbal
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dils Portugal