SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 268 785 Kč
(111 827 Kč / m²)
Prodej
2+1
65 m²
Largo Doutor Francisco Soveral, Setúbal

místnosti2+1
plocha65 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

We present this elegant 1+1 bedroom apartment, fully renovated, located on the 1st floor of a building in the iconic Largo da Ribeira Velha, right in ...

Ostatní
Stáří nabídky: 24 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Largo Doutor Francisco Soveral, Setúbal
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Contacto Directo