SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 567 368 Kč
(72 971 Kč / m²)
Prodej
2+1
90 m²
Rua de São João de Deus, Setúbal

místnosti2+1
plocha90 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento T2 situado no Bairro Afonso Costa, em prédio com elevador, ideal para quem procura conforto e praticidade no dia a dia. O imóvel dispõe de...

Ostatní
Stáří nabídky: 48 dní
Aktualizováno: 36 dní

Lokalita

Rua de São João de Deus, Setúbal
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Tipy Family Sado