SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
12 028 425 Kč
(97 003 Kč / m²)
Prodej
Atypický
124 m²
Avenida do Alentejo, Setúbal

místnostiAtypický
plocha124 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

3 bedroom flat with 122 sq m, balconies of 28 sq m, 2 parking spaces and storage room, inserted in a new private condominium to be born in Setúbal, a ...

Ostatní
Stáří nabídky: 72 dní
Aktualizováno: 72 dní

Lokalita

Avenida do Alentejo, Setúbal
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dils Portugal