SUPA24
Dům a okolí; výhled
Ostatní
Šatna; dlažba, výhled
6 804 458 Kč
(98 615 Kč / m²)
Prodej
2+1
69 m²
Rua Abel Salazar, Setúbal

místnosti2+1
plocha69 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This 2-bedroom apartment on the 3rd floor with elevator stands out for its attention to detail and its modern, welcoming atmosphere. The combination o...

Ostatní
Stáří nabídky: 76 dní
Aktualizováno: 18 dní

Lokalita

Rua Abel Salazar, Setúbal
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Realty Art Alma