SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 806 634 Kč
(73 647 Kč / m²)
Prodej
2+1
106 m²
Rua Cidade Debrecen, Setúbal

místnosti2+1
plocha106 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Discover this elegant 2-bedroom apartment located in the prestigious Bairro do Liceu, one of the most noble, valued, and sought-after areas of Setúbal...

Ostatní
Stáří nabídky: 157 dní
Aktualizováno: 24 dní

Lokalita

Rua Cidade Debrecen, Setúbal
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Contacto Directo