Výpis nabídek
33
33
33
9 472 721 Kč
(75 180 Kč / m²)
Prodej
3+1
126 m²
Rua Virginia da Silva, Sesimbra
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
126 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Identificação do imóvel: ZMPT578103
2-Bedroom Apartment - 1st Front Alto do Casalão, Sesimbra This elegant 2-bedroom apartment on the 1st front floor...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Přirozené světlo
Podlaží
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
A - Extrémně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
75 dní
Aktualizováno:
75 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua Virginia da Silva, Sesimbra
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.