Výpis nabídek
20
20
20
9 237 921 Kč
(115 474 Kč / m²)
Prodej
6 a více
80 m²
Rua Óscar de Lemos, Sesimbra
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
6 a více
plocha
80 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
EMPREENDIMENTO NOVO COMPOSTO POR 11 APARTAMENTOS, EM ALTO DO CASALÃO, SESIMBRA (CASTELO)
OPORTUNIDADE ÚNICA DE FAZER JÁ A SUA RESERVA!
Este apartamen...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Bazén
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Kuchyňské spotřebiče
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
A - Extrémně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
94 dní
Aktualizováno:
36 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua Óscar de Lemos, Sesimbra
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.