SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 803 888 Kč
(86 625 Kč / m²)
Prodej
2+1
67 m²
Rua Abel Salazar, Seixal

místnosti2+1
plocha67 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

2-bedroom apartment, an excellent opportunity in Cruz de Pau.
Located in a central and highly convenient area of Cruz de Pau, this is a pre-owned prop...

Ostatní
Stáří nabídky: 35 dní
Aktualizováno: 17 dní

Lokalita

Rua Abel Salazar, Seixal
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Tipy Family MC