SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 572 936 Kč
(128 938 Kč / m²)
Prodej
Atypický
82 m²
Rua Manuel Ferreira, Seixal

místnostiAtypický
plocha82 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

New 3-Bedroom Apartment with Balcony and Equipped Kitchen in Santa Marta do Pinhal - Corroios | Completion May 2026
Discover this brand-new 3-bedroom ...

Ostatní
Stáří nabídky: 76 dní
Aktualizováno: 76 dní

Lokalita

Rua Manuel Ferreira, Seixal
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

VEYTH REAL ESTATE