SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 208 352 Kč
(124 492 Kč / m²)
Prodej
Atypický
82 m²
Rua Manuel Ferreira, Seixal

místnostiAtypický
plocha82 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

New 3-bedroom apartment with balcony, located in Santa Marta do Pinhal, Corroios, a well-established and highly sought-after residential area known fo...

Ostatní
Stáří nabídky: 77 dní
Aktualizováno: 77 dní

Lokalita

Rua Manuel Ferreira, Seixal
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

VEYTH REAL ESTATE