SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 863 679 Kč
(101 881 Kč / m²)
Prodej
2+1
87 m²
Rua Manuel Ferreira, Seixal

místnosti2+1
plocha87 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Introducing this modern 2-bedroom apartment, with approximately 98.75 sqm, located in the Santa Marta Comfort Living development in Santa Marta do Pin...

Ostatní
Stáří nabídky: 129 dní
Aktualizováno: 19 dní

Lokalita

Rua Manuel Ferreira, Seixal
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Torre