Výpis nabídek
21
21
21
26 270 130 Kč
(156 370 Kč / m²)
Prodej
4+1
168 m²
Rua de Gondarém, Porto
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
168 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Apartamento T3 duplex novo com 168.28 m2. Jardim com 60,11 m2 e varanda.
Orientado a poente.
Novo empreendimento na Foz do Douro, a 2 minutos a pé do...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
A - Extrémně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
489 dní
Aktualizováno:
489 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua de Gondarém, Porto
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
100 Domus - Med. Imob. Lda.
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
100 Domus - Med. Imob. Lda.
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce