Výpis nabídek
26
26
26
11 901 624 Kč
(100 861 Kč / m²)
Prodej
2+1
118 m²
Rua de Sousa Viterbo, Porto
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
118 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
2 bedroom duplex apartment in downtown Porto, Portugal
Located in a renovated historic building, this stunning two-bedroom duplex apartment offers a ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Po rekonstrukci
Zařízený
Přirozené světlo
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
496 dní
Aktualizováno:
495 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua de Sousa Viterbo, Porto
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
CENTURY 21 Realty Art VI
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Realty Art VI
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce