Výpis nabídek
18
18
18
34 053 022 Kč
(150 013 Kč / m²)
Prodej
5+1
227 m²
Rua Professor Luís Costa, Porto
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
5+1
plocha
227 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Apartamento T4 Duplex junto da avenida da Boavista, inserido em condomínio privado de luxo.
Futuro empreendimento, composto por três edifícios, onde ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Dřevěná podlaha
Kuchyňské spotřebiče
Dlažba
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
A - Extrémně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
492 dní
Aktualizováno:
492 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua Professor Luís Costa, Porto
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.