SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
11 553 992 Kč
(4 927 Kč / m²)
Prodej
3+1
2 345 m²
Rua de Requesende, Porto

místnosti3+1
plocha2 345 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento T3  de  Qualidade num 1 º Piso, com elevador e lugar de garagem que dá para acomodar dois carros, em zona de eleição de Ramalde

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Rua de Requesende, Porto
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dimensão Exata