SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 779 302 Kč
(111 133 Kč / m²)
Prodej
3+1
70 m²
Rua de Passos Manuel, Porto

místnosti3+1
plocha70 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Identificação do imóvel: ZMPT588723

This is the ideal property for those seeking the perfect fusion of historic charm and contemporary comfort. Locat...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Rua de Passos Manuel, Porto
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZOME Gondomar