SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 684 040 Kč
(139 251 Kč / m²)
Prodej
Atypický
48 m²
Rua de São Dinis, Porto

místnostiAtypický
plocha48 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Excellent new 1 bedroom flat, located on the 3rd floor of a building with lift, with parking space on the -1 floor, standing out for its functional an...

Ostatní
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rua de São Dinis, Porto
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Viver nas Ondas - Mediação Imobiliária