SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 747 946 Kč
(165 056 Kč / m²)
Prodej
2+1
53 m²
Rua da Fábrica, Porto

místnosti2+1
plocha53 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

2-Bedroom Apartment with Balcony Rua da Fábrica | Downtown Porto

We present for sale this fully refurbished 2-bedroom apartment, set within a comple...

Ostatní
Stáří nabídky: 49 dní
Aktualizováno: 14 dní

Lokalita

Rua da Fábrica, Porto
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Colombo