SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
15 479 004 Kč
(166 441 Kč / m²)
Prodej
2+1
93 m²
Rua da Fábrica, Porto

místnosti2+1
plocha93 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

2-Bedroom Duplex Apartment with Garden Rua da Fábrica | Downtown Porto

This 2-bedroom duplex apartment with a private garden is now available for sa...

Ostatní
Stáří nabídky: 49 dní
Aktualizováno: 14 dní

Lokalita

Rua da Fábrica, Porto
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Colombo