Výpis nabídek
30
30
30
5 467 151 Kč
(101 244 Kč / m²)
Prodej
1+1
54 m²
Rua dos Caldeireiros, Porto
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
54 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Identificação do imóvel: ZMPT579490
Looking for:
- Studio apartment with terrace
- Brand new, never lived in
- Prime location in Porto’s downtown (B...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Kuchyňské spotřebiče
Ohřívač vody
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
B - Velmi úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
74 dní
Aktualizováno:
74 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua dos Caldeireiros, Porto
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.