Výpis nabídek
15
15
15
16 273 649 Kč
(124 226 Kč / m²)
Prodej
3+1
131 m²
Rua do Duque da Saldanha, Porto
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
131 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Identificação do imóvel: ZMPT584901
Apartamento T2 no conceituado edifício Duque de Saldanha Housing, no coração do centro histórico do Porto.
O edif...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Vysoké stropy
Přirozené světlo
Po rekonstrukci
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
A - Extrémně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
102 dní
Aktualizováno:
4 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua do Duque da Saldanha, Porto
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.