Výpis nabídek
26
26
26
11 542 428 Kč
(104 931 Kč / m²)
Prodej
Atypický
110 m²
Rua do Bonfim, Porto
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
110 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Apartamento T3 com jardim privativo no Bonfim.
No coração do Bonfim, junto à Praça das Flores, encontra-se este elegante apartamento T3 com jardim pr...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Bazén
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
A - Extrémně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
100 dní
Aktualizováno:
41 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua do Bonfim, Porto
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.